30.12.2023 10:57
У рамках соціальної акції "Допомога поштою" понад 1500 енергодарців отримають продуктові набори
![65927f9702a61__photo_2023-12-30_09-14-53.jpg 65927f9702a61__photo_2023-12-30_09-14-53.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/175369/65927f9702a61__photo_2023-12-30_09-14-53.jpg)
Інформуємо про хід соціального проєкту "Допомога поштою".
Вчора працівниками міських служб та волонтерами Центру допомоги евакуйованим енергодарцям були передані до організацій-перевізників останні в цьому році набори гуманітарної допомоги переселенцям з Енергодара, які тимчасово проживають у різних куточках України.
Всього у рамках акції, відповідно до поданих заявок, вже відправлено понад 1500 таких наборів. Частину з них вже отримано. Ще частину, сподіваємось, адресати ще встигнуть отримати до Нового року.
Не забувайте перевіряти додатки на наявність повідомлення про відправку посилки.
Увага! Допомога є однаковою для всіх та складається з харчового та гігієнічного наборів.
У разі, якщо до вас з якоїсь причини прийшла лише частина допомоги, телефонуйте за номером: +380959414928.
Через черговість подання та обробки заявок, а також через те, що не всі заявники на допомогу підтвердили свої реєстрації документами та, на жаль, не всі вийшли на звʼязок з нашими фахівцями, ще близько 200 наборів будуть відправлені нашим громадянам вже у січні наступного року.
Просимо вас за можливості залишатися на зв'язку, адже з вами можуть зв’язатися представники Центру допомоги для уточнення наданої інформації.
![photo_2023-12-30_09-14-49.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/175370/photo_2023-12-30_09-14-49.jpg)
![photo_2023-12-30_09-14-51.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/175371/photo_2023-12-30_09-14-51.jpg)