02.02.2024 18:08
Завершилася реєстрація команд на участь у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
![65bd13fd28305__picture-(3).jpg 65bd13fd28305__picture-(3).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/185450/65bd13fd28305__picture-(3).jpg)
В Запорізькій області завершилася реєстрація для участі у проєкті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
Діти активно готуються до змагань, аби довести свою першість спочатку на обласному, а потім й на загальнонаціональному рівні. Очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко разом з амбасадоркою програми в Запорізькій області Оленою Аксьоновою відвідав тренування команд, які проходять на базі одного з освітніх закладів. Учні візьмуть участь у змаганнях одразу в декількох видах спорту, зокрема баскетболі, волейболі та футзалі.
Юні спортсмени вже підготували логотипи команд та готові демонструвати свої навички та таланти. Змагання між школами Запорізького краю розпочнуться вже 5 лютого. Наші хлопці та дівчата неймовірно талановиті та будуть викладатись на повну. Разом переможемо! - наголосив Юрій Малашко.
Відеосюжет - за посиланням.
![picture-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/185451/picture-(1).jpg)
![picture-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/185452/picture-(2).jpg)
![picture-(4).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/185453/picture-(4).jpg)
![picture.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/185454/picture.jpg)