Енергодарська міська територіальна громада

Запорізька область, Василівський район

14.03.2024 11:51

Прозорість та підзвітність: проаналізовано тендери на майже 200 млн гривень

65f2c8afebd22__1000006242.jpg

 

Промоніторили 6 завершених процедур публічних закупівель на суму 9 245 614 грн, а також проаналізували доцільність 43 оголошених тендерів на суму 168 234 661 грн фахівці облдержадміністрації та аудитори від початку березня.

 

Про це відзвітували у робочій групі “Прозорість та підзвітність”, створеній при Запорізькій ОДА.

 

Зокрема, робоча група звернула увагу на оголошення процедури закупівлі Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради щодо надання послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень. Наразі фахівці проводять аналіз та визначають реальну потребу такого спрямування коштів в умовах воєнного стану. Зазначена в оголошенні сума - понад 48 млн. грн.

 

Також вивчено тендери Департаменту муніципального управління Запорізької міськради щодо експлуатаційного утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства. Такий проєкт коштуватиме обласному центру 4 млн. грн. Ще 3 млн. грн. Департамент хоче спрямувати на обстеження та паспортизацію мостів. 

 

Робоча група “Прозорість та підзвітність” продовжує здійснювати моніторинг використання коштів державного та місцевих бюджетів, реалізацією публічних закупівель, проведенням оплат та здійсненням робіт.