Енергодарська міська територіальна громада

Запорізька область, Василівський район

20.03.2024 09:39

У Запоріжжі стартував територіальний етап національних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

65fa92c449cad__659c01ce317cc413285233.jpg

У Запоріжжі стартував територіальний етап національних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». У ньому беруть участь понад 650 дітей з різних навчальних закладів регіону. Гасло змагань «Разом переможемо!». 

Після етапу інтенсивних тренувань понад 60 команд виборюватимуть звання кращих у п’яти видах спорту. По закінченню офіційної церемонії відкриття, яку відвідав голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров, розпочались перші матчі з футзалу серед хлопців. Юні спортсмени налаштовані битися й перемагати, аби саме їхня команда вийшла до наступного туру змагань.

Перед початком турніру Іван Федоров подякував батькам, які підтримують участь своїх дітей у змаганнях попри незручності воєнного стану. Він наголосив, що спорт сприяє формуванню здорового молодого покоління та розвитку патріотизму.

"Спорт точно об’єднує. Спорт точно підтримує. Я дякую дітям з тимчасово окупованих територій, які беруть участь у змаганням та таким чином соціалізуються в нових умовах. Я бажаю всім, звичайно ж, перемоги, але хай виграє спортивний дух", - зауважив Іван Федоров. 

Територіальний етап змагань триватиме до кінця квітня. Його переможець представлятиме Запорізьку  область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в червні.

ВІДЕОСЮЖЕТ - ЗА ПОСЛАННЯМ.