Енергодарська міська територіальна громада

Запорізька область, Василівський район

21.03.2024 11:34

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

65fbff4118e3e__photo_2024-03-20_23-04-09.jpg

З минулого року в Україні запроваджений та успішно діє флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України «Автошколи для осіб з інвалідністю», який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської.

Мета проєкту – створення зручної та якісної державної послуги з навчання керування автомобілем та з отримання посвідчення водія категорії «В» на право керування транспортним засобом для людей з інвалідністю із порушенням опорно-рухового апарату. 

Серед переваг проєкту - навчання та складання іспитів у інклюзивних приміщеннях; доступна інфраструктура та максимально безбар’єрний простір; навчання у змішаних інклюзивних групах або індивідуально; можливість теоретичного навчання в дистанційному форматі; індивідуальне навчання за зручним графіком та інше.
Наразі такі автошколи працюють у шести регіонах України: в Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській та Хмельницькій областях.

Загальна тривалість навчання –11 тижнів. Із них 64 години – теоретичний курс та 40 годин–практичний курс. Орієнтовна вартість навчання–6000 гривень.

 Детальна інформація щодо участі в проєкті - за посиланням.