20.03.2024 10:15
Для Захисників та їх близьких відкрито Єдину гарячу лінію
![6602842cc3606__photo_2024-03-20_12-03-00.jpg 6602842cc3606__photo_2024-03-20_12-03-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/207787/6602842cc3606__photo_2024-03-20_12-03-00.jpg)
Відсьогодні у тестовому режимі запрацювала Єдина ветеранська лінія. Ініціативу запущено Мінветеранів у співпраці з Організацією Червоного Хреста України.
Кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, їх родинам, а також членам сімей загиблих Захисників та Захисниць України. Можно буде отримати консультації, в тому числі юридичні, а також за необхідності фахівці зможуть спрямувати до субʼєктів надання послуг різного характеру, психологічної допомоги та інших.
Номер Єдиної ветеранської лінії - 0 800 505 217.
Графік роботи - щодня з 08:00 до 20:00.