18.04.2024 11:06
Колаборанту Юрію Чернічуку винесено вирок за пособництво окупантам
![6620d487ca34d__photo_2024-04-18_10-28-15.jpg 6620d487ca34d__photo_2024-04-18_10-28-15.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/219522/6620d487ca34d__photo_2024-04-18_10-28-15.jpg)
Юрію Чернічуку, який добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками та очолив захоплену Запорізьку АЕС, винесено вирок за пособництво окупантам.
12 квітня 2024 року ухвалений вирок у кримінальному провадженні, яким визнано винуватим Чернічука Юрія Олексійовича у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 28, частиною першою статті 111-2 КК України "Пособництво державі-агресору", а саме - вчинення умисних дій, спрямованих на допомогу державі-агресору з метою завдання шкоди Україні шляхом реалізації рішень та дій загарбників.
Відомо, що Чернічук добровільно погодився на співпрацю з окупантами та сприяв їм в реалізації злочинних наказів, змушував працівників станції підписувати контракти з росатом.
Колаборанту призначено покарання у виді десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах та організаціях строком на дванадцять років, з конфіскацією всього належного йому майна.
![photo_2024-04-18_10-31-16.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/219523/photo_2024-04-18_10-31-16.jpg)