18.04.2024 15:55
Російські окупанти продовжують утримувати в полоні десятки працівників Запорізької АЕС
![6621186b573c9__photo_2024-04-18_15-05-27.jpg 6621186b573c9__photo_2024-04-18_15-05-27.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/219877/6621186b573c9__photo_2024-04-18_15-05-27.jpg)
Працівник Запорізької атомної електростанції, начальник зміни турбінного відділення ЕП Сергій Спартесний вже 9 місяців перебуває в полоні окупантів. Чоловіка викрали прямо з робочого місця ще 18 липня 2023 року.
Це не єдиний цивільний мешканець Енергодара, який перебуває в полоні вже тривалий час. На жаль, доля багатьох наших земляків наразі невідома взагалі.
https://suspilne.media/zaporizhzhia/726749-v-timcasovo-okupovanomu-energodari-rosiani-devat-misaciv-utrimuut-v-poloni-pracivnika-zaes-sergia-spartesnogo/