Енергодарська міська територіальна громада

Запорізька область, Василівський район

21.04.2024 12:51

ІСТОРИЧНЕ РІШЕННЯ: УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВАЖЛИВУ ПІДТРИМКУ ВІД США

6624e1a7b1203__picture.jpg

Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги Україні на суму понад 60 мільярдів доларів. Це рішення стало результатом наполегливої роботи та дипломатії Президента України Володимира Зеленського та команди.

Глава держави особисто звертався до американських законодавців та офіційних осіб, підкреслюючи важливість цього рішення для захисту України від російської агресії. Його команда тісно співпрацювала з Конгресом США, щоб заручитися підтримкою американських партнерів.

Пакет включає широкий спектр військової, фінансової та гуманітарної підтримки. Це ще більше військової допомоги Силам оборони України, в тому числі, на Запорізькому напрямку. Ще потужніший захист українського неба сучасними засобами протиповітряної оборони. Ще більше далекобійної артилерії. Це важливо для кожного українця, це важливо для захисту наших міст та селищ.

–Дякую Палаті представників США і всьому американському народу за потужну підтримку. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та всій українській команді за дієві домовленості із міжнародними партнерами, – зазначив голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров.