23.04.2024 11:13
Енергодарські школяри у Запоріжжі змагалися в турнірах з шахів, шашок та дартс
![66276dec48a9f__photo_2024-04-23_09-46-54.jpg 66276dec48a9f__photo_2024-04-23_09-46-54.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221412/66276dec48a9f__photo_2024-04-23_09-46-54.jpg)
Нещодавно на базі освітнього простору «Дій» відбулися особисті змагання з шахів, шашок та дартсу серед учнів ЗЗСО Енергодара, які тимчасово перебувають у Запоріжжі.
Змагання проводилися у рамках проєкту Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад та Громадської організації "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області" «Рухайся до Перемоги України!».
В перервах між партіями в шахи та шашки юні енергодарці залюбки змагалися в дартсі. Шашки та шахи – це розумовий спорт, що позитивно впливає на розвиток логічного й креативного мислення, виховує у гравців волю, витримку, сприяє розвитку пам’яті, розвиває вміння аналізувати проблему в обмеженому часі і приймати самостійне рішення – все це сприяє виробленню лідерських якостей і загартовує характер. А ось гра в дартс прекрасно розвиває координацію рухів і техніку усного рахунку. Крім того, дартс дозволяє розслабитися і заспокоїти нерви. Тож поєднання цих видів спорту виявилося дуже вдалим!
Змагання були організовані управлінням освіти Енергодарської міської ради за підтримки Енергодарської міської військової адміністрації та у співпраці з обласною організацією Громадська організація "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області"
Захід видався захоплюючим та цікавим та пройшов в дружній атмосфері. Після завершення змагань переможці та призери були відзначені медалями, а всі учасники змагань - почесними грамотами та солодкими призами.
Слід зазначити, що змагання проводилися з дотриманням законодавства України в частині неухильного виконання всіх норм безпеки на період воєнного стану.
![photo_2024-04-23_09-45-29.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221413/photo_2024-04-23_09-45-29.jpg)
![photo_2024-04-23_09-45-56.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221414/photo_2024-04-23_09-45-56.jpg)
![photo_2024-04-23_09-46-00.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221415/photo_2024-04-23_09-46-00.jpg)
![photo_2024-04-23_09-46-36.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221416/photo_2024-04-23_09-46-36.jpg)
![photo_2024-04-23_09-46-40.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221417/photo_2024-04-23_09-46-40.jpg)
![photo_2024-04-23_09-46-44.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221418/photo_2024-04-23_09-46-44.jpg)
![photo_2024-04-23_09-46-48.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/221419/photo_2024-04-23_09-46-48.jpg)