Енергодарська міська територіальна громада

Запорізька область, Василівський район

29.09.2023 16:59

Енергодарець Євген Шалупня став лауреатом обласної педагогічної премії

6528e823cae40__photo_2023-09-29_08-34-23.jpg

Попри надважкі умови повномасштабної війни освітяни Енергодара продовжують щодня своєю працею та здобутками підтверджувати свій високий професійний рівень.

Напередодні Дня працівників освіти у Запоріжжі відбулися урочистості, під час яких почесні нагороди отримали кращі представники педагогічної громади області. Одним з лауреатів щорічної обласної педагогічної премії став заступник директора з виховної роботи Енергодарської гімназії №3 Євген Шалупня.

Євген - молодий, творчий, талановитий педагог. З 2019 року працював в Енергодарській багатопрофільній гімназії «Гармонія» на посаді психолога і соціального педагога. З вересня 2021 року обійняв посаду заступника директора з виховної роботи в Енергодарській гімназії №3, де працює і сьогодні. 

Чимало креативних ідей та новаторських ініціатив Євгена були застосовані в роботі навчального закладу. Зокрема, за його сприяння в гімназії була створена система управління інформаційними потоками та ресурсами засобами хмарних технологій. Молодий педагог є ініціатором та організатором різноманітних загальногімназійних свят, акцій, конкурсів, виставок, бере активну участь у громадській та патріотично-виховній роботі, готує нашу учнівську молодь до конференцій та конкурсів. Євген - справжній представник освіти нового покоління!

Вітаємо Євгена з почесною нагородою! Бажаю нових успіхів та здобутків у роботі та житті, професійного розвитку та зростання!