03.10.2023 18:00
До Дня працівників освіти для енергодарських вчителів проведено святковий захід
![6528e5af5e732__386735234_656678056558611_2565084582799988103_n.jpg 6528e5af5e732__386735234_656678056558611_2565084582799988103_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135009/6528e5af5e732__386735234_656678056558611_2565084582799988103_n.jpg)
З нагоди Дня працівників освіти на базі освітнього хабу Василівського району відбувся святковий захід для енергодарських педагогів, які тимчасово проживають у Запоріжжі.
З професійним святом освітян привітав заступник Енергодарського міського голови Сергій Холод. Він подякував вчителям за щоденну копітку роботу в умовах війни, професійні здобутки, важливий внесок у виховання молодого покоління, вручив листи подяки та почесні грамоти від Енергодарської міської військової адміністрації.
Для організації належної роботи педагогів в освітньому просторі міста Енергодара "Дій" освітяни отримали цінний подарунок - БФП (багатофункціональний пристрій: сканер, принтер, ксерокс).
До вітань приєдналися начальниця управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букреєва та ректор Національного університету «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Кращі педагоги отримали почесні відзнаки від управління освіти та Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.
Особливим подарунком для гостей свята стали відеопривітання від директорів, вихованців та учнів енергодарських закладів освіти, які наразі перебувають за межами Запорізької області та за кордоном, а також юних вихованців освітнього простору «Дій».
![383353725_656678129891937_6968561570024291591_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135037/383353725_656678129891937_6968561570024291591_n.jpg)
![385289292_656676903225393_6346645769014935112_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135038/385289292_656676903225393_6346645769014935112_n.jpg)
![385298700_656677036558713_3264842580815271118_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135039/385298700_656677036558713_3264842580815271118_n.jpg)
![385362113_656678089891941_4516784036559490206_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135040/385362113_656678089891941_4516784036559490206_n.jpg)
![386342042_656678443225239_383692789037661367_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135041/386342042_656678443225239_383692789037661367_n.jpg)
![386343373_656678353225248_1599107244624429313_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135042/386343373_656678353225248_1599107244624429313_n.jpg)
![386377027_656676956558721_7289374880035419142_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/135043/386377027_656676956558721_7289374880035419142_n.jpg)