30.11.2023 23:19
Захисникам з бригади "Кара-Даг" передали новий генератор
![6568fc6ddb05b__photo_2023-11-30_09-21-39.jpg 6568fc6ddb05b__photo_2023-11-30_09-21-39.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/419/148244/6568fc6ddb05b__photo_2023-11-30_09-21-39.jpg)
29 листопада представники Енергодарської міської військової адміністрації передали новий генератор захисникам з бригади «Кара-Даг» Національної гвардії України, які протистоять окупантам та боронять країну на Запорізькому напрямку.
Потужності цього генератора вистачить для задоволення цієї низки нагальних потреб наших військових, зокрема для забезпечення техніки необхідним живленням.