Енергодарська міська територіальна громада

Запорізька область, Василівський район

27.12.2023 18:32

Енергодарці у Києві можуть отримати ряд важливих послуг у Центрі комунікацій VcentriHUB

658c51fcab81c__photo_2023-12-26_14-06-43.jpg

Через війну та окупацію тисячі енергодарців виїхали за межі рідного міста та знайшли прихисток у різних куточках України, зокрема, і у Києві. Сьогодні там перебуває чимало мешканців Енергодара з родинами, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

26 грудня начальник Енергодарської МВА Дмитро Орлов підписав Меморандум про співпрацю з Департаментом суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрацією та Центром комунікації VcentriHUB щодо підтримки наших громадян у Києві. 

VcentriHUB - це безкоштовний відкритий громадський простір для всіх представників громадянського суспільства, який працює у Києві. Одним з напрямків діяльності хабу є робота з переселенцями. Для них на базі Центру організовуються різноманітні заходи: освітні, інформаційно-просвітницькі, громадські, культурні. У співпраці з волонтерськими та благодійними фондами проводяться тематичні воркшопи, тренінги, семінари тощо. Також організовується багато заходів для дітей: майстер-класи, перегляди мультфільмів, спілкування з однолітками і цікавими спікерами, заняття з психологами.

 Переселенці можуть отримати в VcentriHUB комплексні консультації фахівців з соціальних питань, центру зайнятості, Пенсійного фонду, спеціалістів із юридичних питань, психологічну допомогу. Центр співпрацює з численними громадськими організаціями та державними структурами, допомагаючи громадянам отримати необхідну інформацію та підтримку.

photo_2023-12-26_14-06-42.jpg photo_2023-12-26_14-06-44.jpg